Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-28, 13:30   #57
Nowaa30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 27
Dot.: Przypadkowy seks, jakie ryzyko?

Cytat:
Napisane przez gringo_95 Pokaż wiadomość
Witam. Mam niecałe 21 lat, lubie się zabawic ale zazwyczaj robię to z głową. Jednak ostatnio mnie poniosło i na parkingu jednej z krakowskich dyskotek wylądowałem na tylnym siedzieniu w samochodzie kolegi z przypadkowo spotkaną panną. Najpierw zrobiła mi loda bez wytrysku, następnie założyłem gumkę, dosiadła mnie i gdy czułem że dochodzę wyjąłem i doszedłem poza nią. Później wzięła do buzi na chwilę, a nastepnie ja założyłem drugą gumke. Znowu wzięła na chwile do buzi, a ja jednocześnie zrobiłem jej krótką palcówkę. Nastepnie znowu wszedłem, jak czułem ze dochodzę to wyjąłem i doszedłem poza nią. I teraz pytania:
Jakie jest ryzyko wpadki? Biorąc pod uwage to, że w czasie zmieniania gumek nie myłem rąk i robiłem jej palcówkę ? Palcy raczej spermą nie ubrudziłem, ale pewny nie jestem. Pierwsza gumka na bank nie pękła, szczelnie sie wypełniła. Co do drugiej to nie jestem pewnien, nie była wypełniona tak jak pierwsza, ale wytrysk był mniej obfity.
Laska mi później napisała, że miesiączke miała 8 dni przed stosunkiem, a jej okres trwa 27-28 dni. A śluz płodowy zauważyła dopiero 1,5 dnia po stosunku.
Zależy czy sperma została wprowadzona do jej pochwy czy nie. Jeśli stosunek był zabezpieczony a Ty nie przeniosłeś niczego na palcach, to nie ma o czym mówić. "Miesiączkę miała 8 dni przed stosunkiem"?? 8 dni wcześniej jej się zaczęła czy skończyła?
Nowaa30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując