Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Offtop dla poskręcanych, wpadnij jeśli zakręcisz się tematem u zakręconych.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-01-18, 18:01   #63
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Offtop dla poskręcanych, wpadnij jeśli zakręcisz się tematem u zakręconych.

chabrymakiistokrotki właśnei ogarnęłam że nie odpsiałam Ci na posta o tym angielskim, no ale lepiej późno niż wcale.
Ja byłam na zwykłym Level 1 i na tym esolowym level 1 entry coś tam i jeśl ibym wtedy wiedziała że mogę od razu iść na zwykły Level 2 to bym w życiu tych 2 kursów nie robiła. Niewiele się tam nauczyłam, a tyle co się nauczyłam mogłam robić sama w domu. Plusem Levelu 1 było to że w przeciwieństwie do esolu mielismy dużo analizy tekstu, ale była tylk ojedna prezentacja i mało prac pisemnych. Za to na Level 2 robiłam nóstwo prac pisemnych, dużo prezentacji, nawet jakieś proste lektury były do przeczytania i filmy z których potem pisało się prace, bardzo dużo stamtąd wyniosłam i polecam. Levelu 1 ani Levelu 1 entry jednak nie polecam chyba że za free alem oim zdaniem strata czasu, owiele lepiej iść od razu na Level 2 i tam wszystkiego się nauczysz od podstaw.
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując