Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Natur House - jakieś doświadczenia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-08-22, 13:31   #1267
Martvcha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Ja jestem pod opieką NH 2 tyg dzisiaj zaczynam 3 przez 1 tydzień - 1,7 kg, 2 tydzień - 1,6kg

Uznałam że skoro głodzili mnie 4 dni w szpitalu zrobili dobre podłoże.

Diety które dostaje są pyszne, czasem nawet zmniejszam ilość tego co w jadlospisie bo bym pękła jak balon

Również śpię lepiej wręcz jak kie żywa 23 lulu do 9 śpię jak kamień (obecnie l4)

Nie podjadam między posiłkami bo po prostu jestem tak pełna że ooo a diety które mam maja max 1400 kcl więc da się tym najeść.

Jeszcze długa droga mnie czeka do Idealnej wagi ale podobno pierwsze 2 tyg najcięższe.

Także daje rade.

Jedyne co to ceny suplementów no trochę wysokie, ale drugiej strony ile z was którzy chcecie się odchudzać np pali papierosy? Miesięcznie napewno wypalacie więcej niż te 400 zl...

Co do jadłospisu po paru dniach wejdzie wam tak w nawyk że nawet nie będzie wam. Się chciało jeść karkowki z grilla czy chipsów.

Ja w 4 dni przestałam tęsknić za sokami z kartonów za to pokochała koktajl z mango i pomarańczy na jogurcie z kulkami fibroki (bardzo bardzo sycacy po 1 razie zmniejszam porcje o połowę bo nie jestem wstanie zmieścić tego co przewiduje jedna porcja.



Polecam w 100% NH

PS silna wola wskazana ( nawet nie rusza mnie hak ktoś obok je chipsy które uwielbia(la)m
Martvcha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując