Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Suche,wypadające bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobić ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-03, 22:24   #260
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Suche włosy

Cytat:
Napisane przez aniaa02x Pokaż wiadomość
Hej. Od dłuższego czasu mam problem z przesuszonymi włosami. Próbowałam już wielu kosmetyków (np. Kérastase, botox Alter Ego), ale efekt był krótkotrwały i znowu wracało wszystko do stanu poprzedniego. Mam cienkie włosy, kiedyś były farbowane. Staram się nie używać suszarki, prostownicy. Sama robiłam maski, co pomagało ale również na chwilę i zaraz problem wracał. Regularnie podcinam końcówki bo wysuszają się bardzo szybko. Problem głównie dotyczy końcówek które są suche i się puszą. Nie mam pomysłu jakich kosmetyków powinnam używać żeby włosy intensywnie nawilżyć i wzmocnić. Bardzo proszę o jakąś poradę, podsunięcie pomysłu, kosmetyków.
Używasz serum, olejku do zabezpieczenia końcówek? Jakiej długości masz włosy? Potencjalne mechaniczne źródła szybkiego uszkadzania się końcówek (jak często prostujesz, co robisz z włosami do spania, jak je nosisz w ciągu dnia, jakich używasz akcesoriów, gumek).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując