Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak często zmieniasz ubrania?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-24, 08:53   #43
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Jak często zmieniasz ubrania?

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Ja ubieram się codziennie inaczej.Spodnie czasami nosze 3 dni pod rzad te same a potem do prania i inne lub spodniczka. Ogolnie jak twierdzi moj maz za duzo czasu spedzam przed szafa Ale pewnie nie jedna tak mam
Czasami zdarza mi sie ze wloze cos czego do konca nie lubie i potem caly dzien zle sie czuje.Tez tak czasem macie czy tylko mnie to sie zdarza?
Ja też tak kiedyś miałam. Ale to dlatego, że nie chciałam nosić cały czas tych samych zestawów, więc czasem wygrzebywałam coś z dna szafy.
Teraz codziennie zmieniam zestawy i nie wyobrażam sobie, że mogłabym wyjść dwa dni pod rząd w tej samej bluzce, sweterku, ale spodni mam mało, więc zdaża mi się nosić jedne przez cały tydzień (jeśli oczywiście wcześniej się nie ubrudzą).
A jeszcze tak mam, że jeśli w jakimś tygodniu założyłam dany ciuch np. w środę, to w następnym tygodniu czy za dwa tygodnie nie potrafię go założyć znowu w środę, bo przecież jeśli niektórzy ludzie widują mnie tylko danego dnia, to boję się, że mogą pomyśleć, że przez tydzień czy dwa chodzę w tym samym
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując