Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCEŃCIE MOJE MAKIJAŻE CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-04-04, 10:47   #256
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: OCEŃCIE MOJE MAKIJAŻE CZĘŚĆ może już ostatnia

pomadeS napisał(a):
> (...) ale przeczytawszy przed chwilą to, co napisał Złośliwiec (admin) - to jest naprawdę złośliwość, o ile by nie powiedzieć zwykłe chamstwo. Dlaczego Monna@ ma wystawiać swoje zdjęcia na innych stronach?

Od dawna wiadomo, że nie jestem mistrzem uprzejmości i często za to przepraszam. Jednak nie chcę prowadzić dyskusji tutaj o mnie - od petycji o usunięcie mnie z tych stron jest forum techniczne.

> Czyżby to była reklama "Oceniaj" ?

Nie.

> Chyba Wizaż powstał także po to, aby Monna@, czy Aga BJ czy Femme Fatale czy wreszcie każda inna wizażanka mogła prezenować to, co potrafi i to, czego jeszcze nie opanowała?

Zawiść?

> To, że makijaże Panu Złośliwcowi się nie podobają, nie upoważnia go do takiego zachowania.

Nie jestem jurorem konkursu na najlepszy makijaż, bo nawet nie prowadzimy takiego w chwili obecnej. Jednak jest to forum z PORADAMI, a nie prezentacjami - mam nadzieję, że różnica jest łatwo wyczuwalna

> Mam nadzieję, że Monna@ dalej będzie prezentowała swoje makijaże, ja z przyjemnością je oglądam, jak też każdej innej wizażanki.

Ja również nie mam nic przeciwko - jeśli tylko będą one różnić się od siebie. Jeśli natomiast nadal będą identyczne, będę reagować tak, jak reaguje admin na spamerów.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując