Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCEŃCIE MOJE MAKIJAŻE CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-04-04, 15:13   #268
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Re: OCEŃCIE MOJE MAKIJAŻE CZĘŚĆ może już ostatnia

zlosliwiec napisał(a):

> Ale to przecież nie o długość wątków chodzi! Chodzi o to, że ciągle wklejasz te same zdjęcia. Dyskusja jest ciągle taka sama. Uwagi porównywalne. Zdjęcia i autorka niezmienna. Po co w takim razie zakładasz nowe i nowe??? Połowa forum Wizażystka widoczna na stronie głównej to głównie Twoje nowe (???) zdjęcia.

nie jej zdjecia a w wiekszosci sa to komentarze do jej zdjec, jesli sie ludziom nie podoba to nie musza komentowac. a jak komentuja to znaczy, ze z pewnych powodow watek jest popularny i trzeba to przelknac. mnie irytuje wiele watkow, ktore ciagna sie w nieskonczonosc, ale co mam zrobic? licze sie z tym, ze takie sa prawa by wizazanki nadawaly o czym wiekszosc lubi i siedze cicho. i naprawde, skoro wiekszosc wizazanek tak bardzo nie lubi makijazy monny to po co taki odzew?

> Mam korespondencję od innych osób, żeby założyć Tobie osobne forum, gdzie mogłabyś wklejać zdjęcia z każdego poranka nie zarzucając forum z poradami wizażystki megabajtami toczka w toczkę zdjęć. A widząc reakcję, chyba tak zrobię... Forum mam zatytułować chyba "Monn@ dzisiaj"?

przesada.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując