Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-28, 18:29   #51
kolargola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Tychy/Kraków
Wiadomości: 16
Talking Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Cytat:
Napisane przez Szien_ Pokaż wiadomość
Testuje dalej, moje kolejne spostrzeżenia:
szampon-jest za mocny do codziennego stosowania
odżywka w sprayu- jest mało wydajna. Nie stosuje jej wybitnie często a już nie ma 1/4 opakowania.
No to mnie zaskoczyłaś :P Bo wg mnie ta odżywka starczy mi chyba na cały rok stosowania. Nie wiem jakie masz włosy, moje są kręcone, przesuszone i lekko zniszczone. Używałam tej odżywki jak na razie 3 razy, zawsze minimalną ilość, bo zwykle takie kosmetyki przeciążają mi włosy. Jak na razie w ogóle nie widać zużycia a efekt na włosach jest: są gładkie, miękkie i ładnie się kręcą.
Dzisiaj 3 mycie, tym razem użyłam tylko maski i odzywki b/s. Włosy wyglądały na przyklapnięte i przeciążone, potrzebowały porządnego oczyszczenia. Dlatego zamiast szamponu Dove użyłam mocnego oczyszczacza do włosów przetłuszczających się. Ogólnie szampon ze złotej serii jest bardzo dobry, podoba mi się jego skład, konsystencja i wydajność, ale w moim przypadku nie nadaje się do stosowania przy każdym myciu. Może co 2, 3 raz. Zobaczymy jutro jaki będzie efekt po takim zestawie, na razie włosy schną
__________________
_____________

Testuję zestaw Nourishing Oil Care
_____________
Wybieram grupę Black!
kolargola jest offline Zgłoś do moderatora