Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-03, 16:03   #58
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Cytat:
Napisane przez kwiat_wanilii Pokaż wiadomość
Ja też nie miałam od nich banera dopóki sama się o niego nie upomniałam musisz wpisać po prostu [ dove ][ /dove ] bez spacji i już

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Albo w razie czego to mail do nich konkursy@edipresse.pl
Dziękuję za pomoc, zrobiłam jak napisałaś i banerek jest

A co do zestawu, to jestem zachwycona. Wcześniej miałam trochę obawy, że taki cały zestaw z olejkami strasznie przetłuści i obciąży mi włosy a tymczasem są one dłużej świeże, aż sama w to nie wierzę. Są nawilżone, dociążone nie fruwają pojedyncze kłaczki a jednocześnie zrobiło się ich jakoś dużo, stały się gęste. No i mega błyszczą. Tylko najgorsze że nie wiem który produkt jak działa Szampon na pewno bardzo dobrze oczyszcza i jest wydajny i super się pieni a włosy już w czasie mycia są mięciutkie. Maseczka nie obciąża włosów, nawilża je i są takie gładziutkie, a spray to moim zdaniem cudo. Nie przetłuszcza mi włosów a sprawia że są takie gładkie że jeszcze nigdy tak łatwo nie rozczesywało mi się włosów po myciu, wcale nie szarpie ich szczotką tylko leciutko sunie ona po włosach i przez to dużo mniej ich wypada. Naprawdę nie myślałam że mogę być aż tak zadowolona aż dziwnie brzmi takie chwalenie produktów które dostało się za darmo
__________________
.
odada jest offline Zgłoś do moderatora