Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-01, 11:56   #2814
xavier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 56
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Jedno co trzeba przyznać to ten syf rozpier.... totalnie głowę. Ja od 12 lat czuję się tak jak by mi lekarz powiedział, że jestem śmiertelnie chory i niedługo się przekręcę. Od tamtego czasu wszystko straciło dla mnie znaczenie. Na chwilę obecną jestem jedynie w stanie zmusić się do tego aby rano wstać i pójść do pracy bo z czegoś muszę żyć. Nienawidzę swojej rodziny bo gdy opowiedziałem 12 lat temu o swoim problemie to nikt mi nie uwierzył. Dla nich problem zniknął bo przestałem rozmawiać na ten temat , prosić o pomoc. Nikt nie przejął się tym , że od tamtego czasu zamknąłem się w sobie, przestałem wychodzić z domu i rozmawiać z innymi. . Generalnie ludzie żyjący z taką przypadłością jak my bez względu na to jakimi będą osobami, co w życiu osiągną i tak będą postrzegani tylko poprzez pryzmat smrodu. Bo takie już jest przekonanie w społeczeństwie , że jak ktoś jest biedny to nieudacznik, że jak dziewczyna pójdzie na 1 randce z facetem do łóżka to ku... a gdy od kogoś śmierdzi to ta osoba to brudas , flejtuch i najlepiej trzymać się od takiego kogoś z daleka. Nikt nie stara się patrzeć z innej perspektywy. Jedno wiem na pewno, Jeżeli jakimś cudem problem kiedyś zniknie chociaż mam już coraz mniejszą nadzieje rozwalonej głowy nikt nie będzie mi już w stanie poskładać do kupy.
xavier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując