Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-08-21, 11:37   #1515
Magdaszymm
Przyczajenie
 
Avatar Magdaszymm
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 21
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Cytat:
Ciekawe czy takie środki nie powodują uzależnienia.
Pewnie mozna sie uzależnić. Teoretycznie mozna uzaleznić się od wszystkiego. Nie tylko od alkoholu oraz od papierosów czy leków. Mało jest osob uzależnionych od komputera, słodyczy czy adrenaliny?
Cytat:
Witam. Mam 26 lat w związku z Żoną jestesmy ponad 6 lat w tym rok po slubie. Mam ogromny problem z wydluzeniem penetracji tzn opoznieniem wytrysku dochodzi do niego minute max dwie po rozpoczeciu. Zone to strasznie frustruje i przestaje miec ochote na sex. Ona woli raz a dluzej bo kiedy zaczyna byc jej dobrze ja juz strzelam ona nie lubi tak jak ja potrafie tzn moge robic to nawet 4x raz za razem ale nie dluzej niz minute prosze pomozcie!
Tak jak tutaj osoba powyżej pisze, problematyka jest opisana bardzo dobrze w temacie, wystarczy zajrzeć sobie na poprzednie strony. Po pierwsze polecam prezerwatywy ze środkiem opoźniającym wytrysk. Po drugie mozna zastanowić się nad tabletkami z sildenafilem, bo sildenafil działa nie tylko na erekcję. Ale również na przedłużenie wytrysku. Na przykład wspomniany tutaj wcześniej Inventum, który mozna kupić w aptece.
Magdaszymm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując