Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-16, 09:57   #1521
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Hej hej.
Moze moje pytanie wyda sie glupie, ale nutruje mnie.

Sprawa wyglada tak, ze z chlopakiem (juz bylym) wszystko bylo spoko, fajnie, az nadszedl ten czas - zrobienie kroku dalej zaczescie wspolzycia.

No i musialam sie naprawde nameczyc zeby mu stanal, wrecz po krotkim czasie byl znowu flak, chyba ze byl ciagle stymulowany🤷☠ chociaz zawsze twierdzil, ze w takcie calowania czy dotykania "konat planal" To jak przyszlo do akcji byl klops.

Od niego uslyszalam tylko ze to stres, ze sie speszyl, nigdy tak nie mial, wstyd mu, ale nie poruszajmy tematu bo mu glupio.

Ja sie zastanawiam czy to mozliwe ze po prostu jak juz ubrania zostaly zrzucone okazalo sie ze w ogole go nie pociagam?
Zapytac sie go juz nie zapytam, bo kontakt sie urwal po rozstaniu , ktore bylo niedlugo po feralnej akcji.

Jak myslicie, co moglo byc powodem?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak najbardziej to mógł być efekt stresu. W takiej sytuacji nie ma co wiercić dziury facetowi w brzuchu i pogłębiać zawstydzenia, a tym bardziej doszukiwać się winy w sobie. Ciało ludzkie nie zawsze reaguje tak jakbyśmy chcieli, a presja nie pomaga ani w podnieceniu się, ani dojściu.

Oczywiście innych powodów mogło być wiele - kłopoty zdrowotne albo inna orientacja, ale... to już teraz nie ma znaczenia, a gdybyście dalej razem to i tak należy postępować dość delikatnie tj. wspierać, zachęcać do diagnostyki problemu itd.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując