Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-16, 12:58   #1523
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Cytat:
Napisane przez Aaneczkaa86 Pokaż wiadomość
Teraz kiedy nie jesteście już razem to nie ma co dopytywać faceta bo to bardzo wrażliwy temat.
Pewnie facet był całą sytuacją zawstydzony i już nie czuł się pewnie.
Tak stres może spowodować taka reakcję. Może one też wynikać z małego doświadczenia, obawy przed współżyciem, własną niepewności itp.
Czy przed tą sytuacją jak się całowaliście, pieściliście czułaś wzwód u partnera. Nie masz się o co obwiniać. To nie był brak pociągu seksualnego z jego strony.
Nawet bym nie pomyslala, zeby teraz to rozgrzebywac i sie go dopytywac. Po prostu przegladajac forum trafilan na temat i jakos ciekawosc sie we mnie obudzila, co wy o tym myslicie.

Co do doswiadczenia to z tego co wiem mial zacznie wieksze niz ja, wiec raczej nie byla to wina jego braku

I wlasnie, w ubraniach bylo wszystko spoko, a tu nagle sie okazalo ze bedac w stroju Adama i Ewy nie bylo praktycznie zadnej reakcji z jego strony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując