Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Shine Blonde- Loreal Professionnel
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-09, 10:16   #14
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Shine Blonde- Loreal Professionnel

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
Też się zastanawiałam czym się różni szampon Silver od Shine Blonde...
Kalex-używasz codziennie tego szamponu,nie pogorszył on kondycji włosów??nie przesuszył ich mimo wszystko??
tak, używam go do codziennego mycia, ale jak gdzieś wcześniej pisałam najpierw daję na włosy jakiś normalny szampon szampon do włosów farbowanych - miałam elseve, timotei, pantene, teraz mam color resist z garnier fructis i najpierw tym myję, spłukuję i daję shine blonde - bez problemu niewielka dawka robi wtedy super pianę (jak ja dawałam na początku sam shine blonde to nie chciał się zbytnio pienić), trzymam tak z 30 sek na włosach, czasem minutkę i spłukuję. Włosów mi nie wysuszył, tylko są trochę szorstkie po umyciu, ale nałożenie odzywki wszystko niweluje Ja mam teraz ponownie odżywkę do blond włosów z sunsilka - u mnie genialnie nawilża włosy i takie miękkie, jedwabiste się robią Po wysuszenie dobrze się układają i nie sa ani szorstkie ani matowe. Bo gdyby takie były to bym już nie używała shine blonde - w taki sposób poleciał regenal z welli do kosza, ten to był koszmar, owszem, coś tam niwelował tą żółć, ale włosy były tak splątane i szorstkie, że szok, żadna odzywka sobie nie radziła z nimi

a jeśli chcesz przekonać się co do shine blonde to może kup na allegro jego malutką buteleczkę - czasami któryś ze sprzedawców wystawia takie malutkie buteleczki
Ja shine blonde po raz pierwszy kupiłam u fryzjera, ale kosztowało mnie to 50 zł. Drugi raz zakupiłam na allegro i kupuję do tej pory. Płacę za szampon z przesyłką 30-35 zł (max.35 zł.). Wczoraj własnie dostałam przesyłkę z allegro z shine blonde, bo już mój obecny się kończy. Kupiłam szampon u shophair i towar jak najbardziej ok, przesyłka w tempie ekspresowym: szampon kupiłam w niedzielę po 22, w pon wpłaciłam pieniądze na poczcie (33 złote) a w czwartek po 15 paczka pocztexem przyjechała do mnie Poza tym kupowałam jeszcze ten szampon u newstyling2, matrix-expert i loreal-pl - u każdego towary jak najbardziej oryginalne i szybka przesyłka
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując