Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-01-31, 06:04   #844
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Dokładnie, z własną masą też można się bardzo szybko "zajechać"
Mimo to ja i tak chodzę na zajęcia na siłownię, są zróżnicowane, poznaję ludzi i nigdy się tak w domu nie zmęczyłam jak właśnie na zorganizowanych zajęciach
Jak włączałam filmiki to często zamieniałam sobie ćwiczenia "bo tego nie lubię a na to nie mam tyle miejsca", a na sali na siłowni nie mam tego problemu.

U mnie w pracy ciąg dalszy armagedonu, miałam w lutym iść na urlop i wyjechać na tydzień żeby trochę odreagować to dziś się dowiedziałam, że nie dostanę urlopu [emoji38]
Pocieszam się, że cały zespół ma przekichane i roboty po uszy a nie tylko ja

Właśnie się wykąpałam i zabieram za angielski
Co do zajec grupowych to zgodze sie. Cwiczylam z Chodakowska na dywanie w domu, bardzo ja lubie, ale to co trenerka na sali ze mna zrobila to rpzeszlo moje oczekiwania! Ja jestem z tych co wstydza sie.. okropnie.. wrocilam na siłownię i nieststy jedyne na co sobie pozwalam to bieznia, nie patrze na nikogo tylko sobie biegnę ale gdybym miala zmienic maszyne to sie zastanawiam z 10 minut czy nie jest za duzo osob itp i np wczoraj znow przegralam ta walke... w ogole mam jakas manie ze kazdy mnie obserwuje na silowni... a na zajeciach jest jeszcze gorzej bo trenerka zwraca uwage na wszystkuch uczestnikow i nie ma tak ze teraz sobie odpoczniesz 🤣 to motywuje ale tez i przeraza [emoji55]

---------- Dopisano o 07:04 ---------- Poprzedni post napisano o 07:03 ----------

Chodzilam rok temu na inna silownie i tam nie mialam z tym problemu bo inny byl uklad sali... a tu sie kazdy patrzy [emoji52]
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując