Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze obrączki
Wątek: Nasze obrączki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-06, 15:00   #3411
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez Nancy_M Pokaż wiadomość
Ma któraś z Was obrączki z wolframu?


[1=a5fe620ea7c1ceb0246af87 30713869410fc58df_5fa09d8 1bbe42;83423681]Dzisiaj zamówiłam wolframowe obrączki

Chętnie przeczytam jeszcze opinie kogoś, kto już jakiś czas taką biżuterię nosi Znalazłam na forum wypowiedź Lisbeth:[/QUOTE]


Melduję się po 4 miesiącach noszenia wolframowej obrączki, może jeszcze ktoś kiedyś będzie tu szukał informacji na ten temat

Jestem bardzo zadowolona. Noszę ją cały czas, nie ściągam nawet przy sprzątaniu ani gotowaniu. Noszę ją tez w pracy, a jest tam bardzo narażona na zarysowania i odkształcenia, o złotą obrączkę bardzo bym się bała. Nie zmatowiła się, nie ma na niej ani jednej rysy, wciąż wyglada jak nowa Wiem, że 4 miesiące to bardzo mało czasu. Ale dla porównania, złoty pierścionek, na który bardzo uważam, nie noszę go do pracy, ściągam przed sprzątaniem i gotowaniem, po 3 tygodniach juz jest lekko zmatowiony i ma kilka zarysowań.

Obrączka jest pozłacana, więc z biegiem czasu i tak straci trochę blasku. Podobno renowacja jest zalecana w przybliżeniu co 10 lat.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując