Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Romantyczny seks
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-17, 06:24   #767
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Romantyczny seks

Cytat:
Napisane przez Punainen Pokaż wiadomość
Może nie ma w tym nic złego jeżeli dwie strony tego chcą. U mnie dominacja zabija nastrój.

Ja podczas seksu to wciąż ja i jeżeli mężczyzna mnie dominuje to robi to naprawdę. I nie lubię uczucia zdominowania, bezbronności. Nie ma e tym nic złego. A sama dominować nie potrafię, nawet głosu na kogoś podnieść nie umiem.

Najbardziej pierwotny seks to taki w którym facet bierze babę za włosy i robi z nią co chce. Super nie? Wywalony czułość i pocałunki z seksu, bo to przecież tylko wytwór kultury.

---------- Dopisano o 06:18 ---------- Poprzedni post napisano o 06:16 ----------

Dlaczego aż tak to dziwi, że nie chcę być uległa? To takie straszne?
No tak, walnij jakąś skrajnościa, na pewno ma to sens...
Po prostu rozmawia się z tobą jak grochem o ścianę. Nie ma nic złego w tym, że nie chcesz być uległa, ale tobie w seksie nie odpowiada nic. Nie chcesz tracić kontroli ani pozwolić na to partnerowi, wszystko musi być sterylne i pod twoje dyktando, bo inaczej księżniczka się pobrudzi czy sama nie wiem co się stanie (ty też nie wiesz) . Wbrew temu, co piszesz, nie ufasz partnerowi. No tak się nie da.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:24 ---------- Poprzedni post napisano o 06:22 ----------

A i właśnie czytam książkę o seksualności, w którym jeden fragment był o tym, że nie, właściwie w czasie seksu nasz partner to nie tylko nasz partner,ale staje się on jakby nasza fantazja, skupiamy się np. na jego zapachu czy mięśniach, a nie akurat na tym, kim jest. Konkluzja była taka, że seks nie jest poprawny politycznie,przykro mi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując