Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Romantyczny seks
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-17, 07:05   #774
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Romantyczny seks

Miałam nie wchodzić na ten wątek, ale to jak z dotykaniem językiem bolącego zęba, nie da się powstrzymać [emoji1]

Autorko, Twoja sytuacja jest taka jak osoby liżącej cukierek przez papierek. Wszystkie Ci tu mówimy rozwiń ten papierek i poliż cukierek a Ty nie i nie, papierek jest niesmaczny ale to mój papierek i wara wam od niego! Masakra.

Tak seks jest dziki, tak traci się kontrolę, tak, w seksie są dwie osoby a nie tylko Ty i Ty. Nie, to nie znaczy, że facet ma Tobą rzucać po ścianach i gwałcić Cię na pralce (czy co tam sobie strasznego wyobrażasz)... Ktoś napisał wyżej, że strzeliłaś facetowi focha i zrobiłaś z siebie ofiarę więc odpuścił swoje pragnienia i na razie „jest dobrze”. Ale gorzej jak jednak będzie chciał spróbować czegoś innego niż trzy pozycje na krzyż i komenderowanie- tu mi nie rusz, za mocno, teraz mnie całuj a tu nie bo fuj... On też ma prawo do udanego seksu i do swoich fantazji tak jak Ty masz prawo zostać przy swoim wyobrażeniu. Tylko nie dziw się potem, że Wasze drogi mogą się rozminąć.

Mam nadzieję, że nie ockniesz się jako 70 letnia staruszka z poczuciem, że jednak trzeba było spróbować o co chodzi z tym orgazmem bo przegapiłaś jedno z fajniejszych doznań w życiu...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując