Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Romantyczny seks
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-17, 07:22   #780
aksji_
Raczkowanie
 
Avatar aksji_
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 142
Dot.: Romantyczny seks

Cytat:
Napisane przez mairi Pokaż wiadomość
Miałam nie wchodzić na ten wątek, ale to jak z dotykaniem językiem bolącego zęba, nie da się powstrzymać [emoji1]

Autorko, Twoja sytuacja jest taka jak osoby liżącej cukierek przez papierek. Wszystkie Ci tu mówimy rozwiń ten papierek i poliż cukierek a Ty nie i nie, papierek jest niesmaczny ale to mój papierek i wara wam od niego! Masakra.

Tak seks jest dziki, tak traci się kontrolę, tak, w seksie są dwie osoby a nie tylko Ty i Ty. Nie, to nie znaczy, że facet ma Tobą rzucać po ścianach i gwałcić Cię na pralce (czy co tam sobie strasznego wyobrażasz)... Ktoś napisał wyżej, że strzeliłaś facetowi focha i zrobiłaś z siebie ofiarę więc odpuścił swoje pragnienia i na razie „jest dobrze”. Ale gorzej jak jednak będzie chciał spróbować czegoś innego niż trzy pozycje na krzyż i komenderowanie- tu mi nie rusz, za mocno, teraz mnie całuj a tu nie bo fuj... On też ma prawo do udanego seksu i do swoich fantazji tak jak Ty masz prawo zostać przy swoim wyobrażeniu. Tylko nie dziw się potem, że Wasze drogi mogą się rozminąć.

Mam nadzieję, że nie ockniesz się jako 70 letnia staruszka z poczuciem, że jednak trzeba było spróbować o co chodzi z tym orgazmem bo przegapiłaś jedno z fajniejszych doznań w życiu...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podpisuję się pod tym w 100%.

Autorko, seks to nie tylko Ty i Twoje "ja", skoro Twój partner zwrócił uwagę, że chciałby czegoś innego to widocznie jemu tego brakuje i koniec kropka. I skoro Ty mu tego nie możesz dać to prędzej czy później on znowu to odczuje, bo na razie tak jak piszesz "jest dobrze".

Piszesz, że palcówka jest okej i nie wykluczasz, że doszłabyś gdybyście dłużej ją robili. To dlaczego nie robicie? Co stoi na przeszkodzie żeby ten seks trwał tak długo aż dojdziesz? Nie rozumiem... Gdy robisz mu dobrze oralnie to też przerywasz gdy trwa to już za długo?
Ty się tak bronisz przed czymkolwiek, że aż szkoda patrzeć. W życiu codziennym też jesteś taka? To wygląda na jakąś blokadę psychiczną, bo Ty wielu rzeczy nie spróbowałaś a już jesteś na nie. To tak jakby ktoś Ci proponował do zjedzenia fasolę, a Ty że nie, bo nie lubisz chociaż nigdy nie jadłaś

Nie mam nic do feministek, ale tu zajeżdża momentami takim skrajnym, okropnym feminazizmem, bronisz się nawet przed mocniejszym uściskiem (nie mówię o sprawianiu bólu!) bo nie daj Boże Cię zdominuje.
I nie wiesz co mówisz, co z tego, że wiele kobiet nie ma orgazmu i żyją? Znalazłaś wytłumaczenie na swoje lenistwo i egoizm, taka prawda.
I chciałabym też powiedzieć, że jesteś straszną egoistką bo w łóżku ma być tak jak Ty chcesz, a potrzeby faceta są gaszone bo NIE i już.
To, że w łóżku ktoś lubi ostrzej nie znaczy, że w życiu codziennym też taki jest i że uderzy mnie, bo zupa była za słona.
Ale Ty autorko tego nie rozumiesz, zamknęłaś się w swojej waniliowej bańce i Tobie tak dobrze i myślisz, że facetowi też. Okej, niech tak będzie, powodzenia w pożyciu.
__________________
06.2018 r.
aksji_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując