Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-28, 09:24   #2298
aknelam
Zadomowienie
 
Avatar aknelam
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 484
Dot.: Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XI

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Ma to jakąś logikę, może gdyby nie sexy bielizna nie byłoby pewnie maluszka ze zdjęcia

Boni25 - mam 7100 punktów, ale jestem dopiero kilka miesięcy zarejestrowana na tej stronie.

Co do akcji Bi-es, jak macie za daleko do odbioru i z tego powodu zrezygnowałyście nie przejmujcie się, dostałam kiedyś w prezencie te perfumy (czy też wody toaletowe), porażka. Zapach "ruskich" perfum ze straganu, dodatkowo mnie uczuliły (na szyi gdzie się spryskałam wyskoczyły mi grube pryszcze ), jedynym plusem był ładny flakonik i tyle.
A ja je lubię, naprawdę nie znam wszystkich zapachów, ale mam swoje trzy ulubione i nigdy nie miałam z nimi żadnego problemu, ani uczulenia, ani wysypki. Trudno je porównywać z tymi z"wyższej półki", wiadomo,że za 20 zł. cudów nie ma, ale dopóki żadnej przykrej niespodzianki mi nie sprawiły, zapach jak dla mnie mają dość trwały i delikatny, to od czasu do czasu lubię zapachnieć bi-es
aknelam jest offline Zgłoś do moderatora