Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik i przebarwienia - maskowanie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-24, 12:11   #1
Carrousel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172

Trądzik i przebarwienia - maskowanie


Tak więc, znalazłam wiele wątków na ten temat, ale w żadnym nie jest właściwie jasno określone jak zatuszować trądzik i przebarwienia. Trądzik już właściwie wyleczyłam, zdarzy się coś raz na jakiś czas, więc właściwie to nie jest już problemem. Za to z przebarwieniami i bliznami mam niemały problem. Nie chodzi mi już, o to, aby cera wyglądała idealnie, nieskazitelnie, chciałabym ją trochę ujednolicić. Ogólnie skórę na twarzy mam suchą, więc zazwyczaj podkład podkreśla mi te suche skórki. Nie wiem jak zastosować bazę pod makijaż, czy to może być zwykły krem nawilżający? I co do pudrów sypkich, to także wysuszają i zbierają się w zagłębieniach. Naprawdę nie wiem już co robić, chodzić niepomalowana nie chcę, ale gdy się pomaluje, to efekt nie jest taki jakbym chciała, a nawet gorszy. Testowałam podkład Vichy - Dermablend, ale właściwie nie było żadnego efektu, być może to kolor był nieodpowiedni. Jeśli macie sprawdzone, dobre najlepiej apteczne kosmetyki, to piszcie proszę.
Dodam, że używam kosmetyków nawilżających, chodzę na oczyszczanie twarzy do kosmetyczki, a bliznami mam zamiar się już niedługo zająć, jak naprawdę to wszystko wyleczę, nie mam aż tak bardzo zniszczonej cery, ale trudno jest mi nad nią zapanować.
Carrousel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując