Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 16:48   #2514
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny przepraszam, że nie pisałam, ale mam mały problem. Organizowałam zamówienie z Silk Naturals i paczka nie dotarła, dlatego jeśli zorganizuję to tylko z wysyłką rejestrowaną. Robiłam symulację i przy kwocie zamówienia ok. 170$ różnica w cenie jest prawie niewidoczna.
Czy uzbierałoby się tyle chętnych?
Ja bym miała na ok. 30$, popytam mamę i siostrę.

Vat nie jest taki oczywisty, miałam już takie duże zamówienia i nie podlegały opłacie.

I abstrahując czy ktoś może mi poradzić jak z poziomu klienta, a nie zleceniodawcy mogę zareklamować usługę na Poczcie Polskiej?
To już nie pierwsze takie zamówienie, pierwsze zbiorowe, ale chyba 6 paczka w przeciągu roku z moich prywatnych zamówień zaginęła.
Nie jestem pewna na 100%, ale tego co ja się orientuję to nadawca musi zrzec się prawa do dochodzenia roszczenia na rzecz adresata. Ponieważ pierwotnie prawo takie przysługuje tylko nadawcy. Ja osobiście radzę narobić rabanu na poczcie, ponieważ czasami się zdarza, że na poczcie pracuje ktoś nieuczciwy, kto przygarnia sobie paczki, które wyczuł, że mogą być wartościowe. Jeżeli zginęło Ci 6 paczek w ciągu roku to tym bardziej powinnaś bliżej przyjżeć się tej sprawie, przecież to są Twoje, a w ostatnim przypadku również innych osób pieniądze i nie mozna tego tak zostawić. Wiem, że sprawa moze nie wyglądac zbyt ciekawie i może trochę potrwać, ale warto spróbować.

Mam nadzieję, że nikt się nie połasi na przesyłke z moimi Nyxowymi zdobyczami
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora