Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-05, 15:07   #4418
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
No niby wiem o tym, że teraz te ruchy mocniej odczuwalne to norma, ale jakiegoś stracha mam przed sączeniem się wód... Nie wiem jak rozpoznać :/
Kup papierek lakmusowy, wody mają inne ph niż śluz.

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Jestem już strasznie zmęczona...puchnę, wyglądam głupio w ciuchach, nie chce mi się już nic, wszystko mi nawet jedno co zjem..Najchętniej to bym się schowała przed całym światem
Ojej, nie za dobrze. Ale niedługo Wam zostało

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
A u mnie jeszcze jest tak, że wszystkie klucia i twardnienia mam niezależnie od tego ile wysiłku doswiadcze.
Powodzenia na wizycie. Ciekawe od czego to zależy; podobno również nie ma się wpływu na skracanie się szyjki.

Cytat:
Napisane przez JoyceSky Pokaż wiadomość
Ja już nie wierzę, że mi te stopy "odpuchną" do porodu
A pokrzywa i dieta bez soli coś pomaga?

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Łiiii przyszedł wózek
Widzę, że masz już ochroniarza dla wózka

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
a i w środę o 18.10 mam wizytę. Jedyny problem to taki że muszę sama jechać samochodem 20 km w jedną stronę więc dla mnie to wycieczka bo potrwa z półtorej godziny... no ale boję się o tą szyjkę i chcę to skontrolować ...
Trzymam kciuki Dasz radę, ja sporo jeżdżę w takich dystansach. Na pewno lepsze to niż MPK...

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
Witam się w piękny, słoneczny dzień Pojechałam dzisiaj rano do miasta, żeby oddać mocz na badanie i uchwycić coś w Lidlu. Udało mi się kupić wszystko, co chciałam. Chwalę się zdjęciami
Świetne zakupy

czeko Spora dziewuszka
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora