Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-05, 15:19   #4427
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Nadrobiłam

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
No niby wiem o tym, że teraz te ruchy mocniej odczuwalne to norma, ale jakiegoś stracha mam przed sączeniem się wód... Nie wiem jak rozpoznać :/
Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Ja też mam podobnie, ale zaważyłam parę razy, że opróćz śluzu to naokoło niego jest jeszcze czasem taka otoczka wodnista... no chyba, że to rozwodniony śluz jakiś :/


Już niedługo... wytrzymaj
Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Ooo ja właśnie też to u siebie ostatnio zauważyłam. Czasami mam tak nawet bez żadnego śluzu. Dzisiaj mam wizytę to się zapytam o to.
Ja też tak mam już parę tygodni. Śluz taki czasami białawy albo wodnisty, taką otoczkę też mam. W czwartek byłam u gina i mu mówię, że taki wodnisty..ale ilość wód płodowych miałam ok i nic więcej na ten temat nie powiedział. Ja juz kiedyś tu to pisałam, że kupiłam sobie papierki lakmusowe-sprawdzam nimi ale jak były żółte tak są...nie wiem czy są dobre czy nie, czy takie powinny być...
Też mam świra na tym punkcie bo nie wiem jak rozpoznać te wody. Ale na wkładce strasznie dużo tego nie ma..
Zobaczymy co tam lexie napisze po swojej wizycie.

A mała to od 2 dni tak już mocno się rozpycha, że aż raz to wstałam na baczność tak mnie zabolało.

czeko gratuluję wizyty

Czytam październikówki...ale ich tam się już rozpakowało!! A to przecież początek miesiąca...ale za to jakie mają exspressowe porody
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora