Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Umieram?
Wątek: Umieram?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-22, 09:16   #1
morphifry
Raczkowanie
 
Avatar morphifry
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 58
Exclamation

Umieram?


Tytuł może przesadzony, ale... Moje problemy zaczęły się jakoś na początku listopada i trwają do teraz, czyli już dosyć długo. Nie cały czas, ale bardzo często i prawie codziennie mam problemy z nudnościami (ale nie wymiotuję), pobolewa mnie czasem brzuch, raz w okolicach żołądka, a raz po prostu cały, a do tego mam duszności. Po prostu czuję, że mam płytki oddech, czasem muszę aż zaciągać się powietrzem, czuję takie uczucie ciężkości przy oddychaniu. Nie wiem czy to z powodu stresu czy czegoś poważniejszego, ale przeszkadza mi to w życiu codziennym. Do tego jestem przy tym momentami taka osłabiona. Np. dzisiaj w pracy nagle straciłam siły, czułam się mega osłabiona w rękach jak i w całym ciele i do tego złapały mnie nudności. Zawsze w takiej sytuacji też mam wrażenie, jakby zaraz miało mi się zacząć kręcić w głowie, ale mi się nie kręci - dziwne uczucie, takiej niestabilności w oczach jakby? Nie umiem tego pisać. Nie jestem w ciąży. Planuję chyba wybrać się do lekarza, ale może tutaj dostanę jakieś wskazówki, podpowiedź co może mi być... Z góry dziękuje za odpowiedź
__________________
60 sekund smutku odbiera Ci minutę szczęścia.
morphifry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując