Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-02, 20:50   #47
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Karmie Piersią, ćwiczę I Nie Mogę Schudnąć:(

Cytat:
Napisane przez pirhamida Pokaż wiadomość
Droga Wizażanko,
gdybyś dokładnie wczytała się w tekst pewnie dostrzegłabyś, że napisałam, że tak wygląda pierwszy tydzień diety. W kolejnych dochodzą mięso ( na początku kurczak i tuńczyk, potem wołowina i wieprzowina), ryby, sery żółte i pleśniowe, inne warzywa, a także owoce. Ale wszystko po kolei i w swoim czasie. Już w drugim tygodniu pojawia się mięsko , herbaty ziołowe, kawa...Zwróciłaś mi uwagę na ważną rzecz - zapomniałam wspomnieć o jajkach - można zjeść jedno dziennie.
I oczywiście masz całkowitą rację - nie można cały czas spożywać białka tylko z serów, ale pierwszy tydzień tak właśnie "jałowo" wygląda. Bez obaw - na końcu diety jest już tak duży wachlarz produktów, że jest z czego wybierać
wczytałam się, ale że nie podałaś produktów na kolejny tydzień, skąd miałam wiedzieć co tam będzie ? Dlatego zapytałam co z podstawowymi produktami które powinny znajdować się w codziennej diecie.

Na temat tego sposobu odchudzania - nie wypowiem się, nie popieram tego typu diet po prostu.
ot taka moja osobista opinia
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując