Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DZIEWCZYNY TUTAJ JESTEM PODAJE LINK ZAPRASZAM @:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-04-18, 09:13   #20
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Re: DZIEWCZYNY TUTAJ JESTEM PODAJE LINK ZAPRASZAM @:)

Witaj Monna@

Ja tak prawde mówiąc to zupełnie nie rozumiem dlaczego twoje wątki zostaly tutaj przeniesione na plotkowe
Wygląda to jak jakaś dyskryminacja.
Jesli twoje watki mają takie zainteresowanie to chyba dobrze i nie rozumiem po co je tutaj przenisiono ?? Jak ktoś chce czytać twój wątek i w nim pisać to tak zrobi a jak interesuje się innymi wątkami to przecież i tak je odnajdzie, ja nie widze w tym problemu.
Są wątki dłuższe od twoich treść mają także podobną tematycznie itp.a jakoś ich nikt nie przenosi, sa też wątki które tematycznie nie odpowiadają zupełnie na forach na których się znajdują i jakoś tym sie nikt tak bardzo nie przejmuje ani nie zajmuje, i dlaczego takich watków się nie przenosi chociaż powinno sie to zrobić ?? A to byłoby akturat przydatne żeby je umieści ja własciwym forum. Bo chyba po te osobne fora zostają tworzeone żeby wątki o wlasciwej tematyce się na nich znajdowały.
Ja mam nadzieje ze jeszcze nas nie jeden raz zainspirujesz jakimś ciekawym pomysłem, makijażem
Twój talent bardzo szybko się rozwinął wiec nie marnuj go.
Zajmij się poradami dla innych wizażanek albo może stwórz własną stronę ? Myśle ze byłoby to bardzo ciekawe
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując