Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Grudniowe 2019 - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-04, 00:08   #277
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie już twraz nie Chudzinka! Powiem Wam że ja już serio widzę różnice.. A to foto z rana przed pracą, wieczorem mam piłeczkę zwykle w spodniesprzed ciąży żadne już nie wchodzę

Ale wiecie co...straszne uda mi się robią, i tyłek...Wy też tak macie? Zaczął mi straszny cellulit wychodzić, i takie jakby flaki z ud się robią wy też zauważyłyście takie niekorzystne zmiany w tych rejonach?
Koleżanki które są po ciazach mówią że to woda się zatrzymuje i dlatego taki efekt i po porodzie minie, ale jakoś nie wydaje mi się żeby to tak nagle wróciło do tego co było..


Maddd to naprawdę może być woda. W takiej sytuacji baaardzo polecam się przejść na masaż limfatyczny [emoji3590]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:53 ----------

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Oprócz mnie. Ja startowałam jakieś 10 kg za ciężka z tą ciążą [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Witaj w klubie [emoji33][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 01:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:56 ----------

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Black nie wierze, mam ja w koszyku [emoji1787]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Midusia a co sie dzieje, ze juz pessar?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Na wizycie 3 tyg temu miałam już mięciutka szyjkę. W polaczeniu ze złym wywiadem (w poprzedniej ciąży zaczęła się silnie skracać w 32tc) zdecydowaliśmy z ginem o takiej profilaktyce.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 01:08 ---------- Poprzedni post napisano o 01:04 ----------

Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
Te dłuższe są do spania, a krótsze do kamienia.
W sumie nie widziałam innych. A karmienie na tych do spania, szczerze sobie nie wyobrażam [emoji848]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja karmiłam na takiej dłuższej do spania [emoji6]
Jak Pitul był mały miałam taki rytuał, ze oplatalam ja za siebie i hops na fotel (był mocno głęboki) i wtedy miałam ja po każdym boli i spokojnie mogłam sobie przestawiać dziecko prawy/lewy cyc i miałam super oparcie na plecach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
You are so much stronger than you think

Edytowane przez midusia86
Czas edycji: 2019-07-04 o 00:09
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora