Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - JEDZENIE KOMPULSYWNE- dla osób z kompulsem!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-23, 18:51   #5106
leelah
Raczkowanie
 
Avatar leelah
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 144
Dot.: JEDZENIE KOMPULSYWNE- dla osób z kompulsem!

Cytat:
Napisane przez neska002 Pokaż wiadomość
Masz jakiś sposób na złe myśli? Na myśli o jedzeniu? Na mnie zawsze działał sport albo po prostu wyjście z domu, jakiś spacer. Wracałam i napięcie opadało, nie musiałam go już rozładowywać jedzeniem ale teraz znów zaczynam sobie z tym nie radzić.
Na myśli o jedzeniu nie mam specjalnych sposobów, po prostu staram się przypomnieć sobie ostatnie obżarstwo i to jak mi pękał żołądek, albo oglądam swoje zdjęcia gdy ważyłam mało i to mnie nieco motywuje Nad sposobami na objadanie cały czas pracuję, na pewno pomaga w tym sport, choćby spacery które uskuteczniam.

Natomiast na złe myśli mam masę sposobów:
- czytam odpowiednie książki które mam zawsze pod ręką
- oglądam na youtube filmiki motywacyjne - jest tego masa i za darmo - gorąco polecam
- rozmawiam z bliskimi mi osobami
- porównuję swoje życie do ludzi którzy nie mają nic lub mają niewiele i wiem że dostałam od losu dużo - momentalna poprawa
- rozmawiam z ludźmi, którzy przeszli to co ja i udało im się osiągnąć wspaniałe wyniki i są szczęśliwi
- czytam biografie ludzi sukcesu
- oglądam śmieszne filmiki ze zwierzakami
- bawię się ze swoim psem
- jeżdżę na wolontariat do schroniska dla zwierząt - dając z siebie biedniejszym ogromnie rośnie mi nastrój
- poprawia mi humor także jedzenie, ale ten punkt jak wiemy jest dla nas szczególnie newralgiczny
- piszę pamiętnik, w którym zapisuję za co jestem wdzięczna i co udało mi się w danym tygodniu osiągnąć, nawet małe cele i punkciki zapisane na papierze dają poczucie że to co robię, ma sens
- oglądam serial "Przyjaciele" który uwielbiam i zawsze poprawia mi nastrój
- oglądam w necie zdjęcia gwiazd, które lubię i które zachowują świetny wygląd, szczególnie te które są w moim wieku to mnie motywuje.

Jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy to dopiszę.
-

Edytowane przez leelah
Czas edycji: 2014-03-23 o 18:53
leelah jest offline Zgłoś do moderatora