Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieplanowana ciąża?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-09, 23:48   #282
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: Nieplanowana ciąża?

Cytat:
Napisane przez zuzanna0 Pokaż wiadomość
mama co prawda wzięła pieniądze z oszczędności ale babcia chłopaka zobowiązała się w określonym czasie zwrócić połowę... a z nim nie chce mieć nic wspolnego. teraz mu sie przypomnialo ze jestesmy para od przyszlego tygodnia bede chodzila do psychologa. do szkoly wroce za okolo tydzien, dwa.. wystepuja u mnie krwawienia czy to jest normalne? ogolnie nie za dobrze sie czuje fizycznie... z psychika bez zmian, nadal taka dziwna obojetnosc... przykro mi, ze niektorzy podwarzaja autentycznosc... gdybym nigdy nie znalazla sie w takiej sytuacji do glowy by mi nie przyszlo zeby stworzyc podobna historie. nawet nie widze sensu... sama jestem pod wrazeniem jak mojej mamie sie to udalo. dalej mam do niej zal za jej pierwsza reakcje ale teraz naprawde mi to rekompensuje...

Tutaj.


---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Cytat:
Napisane przez dorris23 Pokaż wiadomość
Nikt nie mówi tu o 15sto latce. A dodatkowo nawet 15sto latka lepiej zniesie ciaze, poród i jest wieksze prawdopodobieństwo zdrowego/żywego dziecka niz u 30kilku latki czy 40latki. Ale EOT, nie to jest tematem watku. W razie co zapraszam na priv.
To nie jest żaden eot jak najpierw napisałaś nieprawdę na forum, gdzie ta informacja będzie sobie wisieć latami, a potem ewentualnie ją wyjaśnisz na priv.
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując