Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak to jest z tymi orgazmami? Problem z partnerem.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-09-14, 15:53   #6
MilagrosFade
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 31
Dot.: Jak to jest z tymi orgazmami? Problem z partnerem.

No właśnie. Nie mam może wielkiego doświadczenia ale wiem ze faceci zawsze przedstawiają siebie jako bogów seksu..,
A rzeczywistość weryfikuje.

Niby raki doświadczony i znający się na kobiecej seksualności a jedyne co mi zaserwował na początku to presję.

Mówił mi ze mnie nauczy wielu nowych rzeczy a .. wszelkie nowości proponuje ja. Mówił ze nie miał pojęcia ze odbyt może się tak rozluźnić przy seksie analnym i miał ze mną najlepszy w życiu. Nie próbował tez nic z zakresu soft bdsm a ja mu to wszytko pokazałam.
Ja mu tłumacze ze na orgazm składa się mnóstwo czynników, ze nie mogę czuć tej presji, ze to nie takie proste… wszystko objaśniam ja. On pokazał mi tylko tą jedna technikę wywoływania squirtu która przyprawiła mnie tylko o ogromny ból ..

W końcu po tym jak mi powiedział ze ja nawet squirtu nie umiem to mu wygarnęłam ze próbował tylko jednej techniki. To ze działało na innej nie znaczy ze na mnie zadziała bo każda kobieta jest inna. I jak chce zebym miała ten squirt niech spróbuje innych technik a nie marudzi ze ta jedna nie działa.
Żadnej próby nie podjął wiec widocznie znał ta jedna

Wiecie. To nie jest tak ze ja się zmuszam do seksu z nim. Ja bsrdxo lubię seks i mam sama duży popęd. Bardzo lubię to uczucie bliskości, lubię na niego patrzeć w trakcie, sama tez odczuwam często mega przyjemność (co prawda bez finału ale często jest blisko). Sama bardzo często inicjuje seks. Z tym porannym seksem tez bardzo często ja zaczynam budząc go pieszczotami. Nigdy nie przymuszał mnie gdy akurat nie chciałam. Tylko czasem mi się wydaje ze chce mu w ten sposób coś wynagrodzić? Ten mój brak orgazmu? Ale to jest błędne koło.
Tu nie chodzi o to ze on mnie wykorzystuje,.., lubię być czasem w łóżku zdominowana i właśnie poczuć się jak taka lala do zaspokajania go. W jakiś sposób mnie to kręci. Tylko ostatnio chyba trochę tego za dużo.

Muszę się skupić na sobie ale mam z tym problem

Edytowane przez MilagrosFade
Czas edycji: 2022-09-14 o 16:19
MilagrosFade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując