Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tłuszczaki
Wątek: Tłuszczaki
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 10:44   #8
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Tłuszczaki

Cytat:
Napisane przez dr Chomicka Pokaż wiadomość
Zazwyczaj tego rodzaju zabiegi usunięcia tłuszczaków wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Długość nacięcia skóry a potem blizny wynosi ok. od 6 mm do 1,5 cm w zależności od wielkości tłuszczaka. Proszę nie odstawiać antykoncepcji ani innych leków. Jeśli chodzi o odpłatność to ponieważ ma Pani abonament to będzie Pani miała przynajmniej 10% zniżki. Jeśli Szpital Luxmed otrzyma punkty na NFZ w lutym to można będzie wykonać to bezpłatnie.
Pani Doktor, bardzo dziękuję za informacje Pewnie na początku marca będę umawiać się z na zabieg i wtedy będzie już wiadomo co i jak z umową z NFZ

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
moje nacięcie miało ponad 3cm, ale tłuszczak był spory
U mnie ten na lewej ręce też jest spory, ale już wolę dyskretną bliznę, nawet dłuższą, niż widoczną poduchę

Cytat:
Napisane przez olgalula Pokaż wiadomość
Witam ! Też miałam problem z tłuszczakiem. Wytworzył się pod skórą czaszki na samej górze i był całkiem spory ok. 2x2 cm(na szczęście włosy go skrywały). Był sobie tam kilka lat. W pewnym okresie zaczęłam łykać suplement diety o nazwia ActivLab Antioxidants mix bo ma dobry skład (24 zł) i po jakimś czasie, całkiem przypadkiem zauważyłam że tłuszczak się wchłonął. Myślę, że to dzięki w/w tabletkom bo mają działanie spalające tłuszcz w organiźmie (podobny skład do tabletek Vichy na celulitis). Więc polecam p.s jestem chonorowym dawcą krwi i zauważyłam, że też korzystnie wpływają na wzrost hemoglobiny we krwi Pozdrawiam
Dzięki za podpowiedź - nie wiem czy pomoże, ale na pewno nie zaszkodzi. Zerknęłam na skład i faktycznie to skoncentrowana "bomba" antyoksydacyjna. Muszę przyznać, że w moim jadłospisie jakoś specjalnie dużo związków fenolowych i witamin o działaniu antyoksydacyjnym nie ma, tak, że bardzo mi się to przyda

Edytowane przez Daffodilka
Czas edycji: 2012-02-02 o 10:45
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora