Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majowe mamy 2019, cz. 8
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-15, 13:03   #58
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Rota zalecają 2 tyg ostrożności. Innymi bym nie panikowala... Po żadnym szczepieniu nie ma zalecenia kwarantanny i dzieci normalnie do żłobka chodzą


Lilianna no fakt u Was lekko nie jest... Pytaj nas, dużo mamy niestety doświadczenia z różnymi lekarzami to pomożemy.. Nie masz jakiejś lokalnej grupy typu mama we Wrocławiu? Tam też można uzyskać pomoc. Ja dzisiejszego lekarza tam znalazłam...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Jestem właśnie na FB na grupie mam z mojego miasta i tam szukałam lekarza i trafia mnie coś, bo nikt z tych polecanych nie odbiera oprócz jednej co terminu nie ma. Ale jakoś nie mam ochoty pisać tam o moich problemach z małym. Widzę czasami w komentarzach jak matka matce dowala. Wolę szczerze mówiąc zapytać Ciebie czy innych dziewczyn tutaj bądź na naszej grupie na FB.

Dzisiaj mój syn nie narobił mi żadnego wstydu na krioterapii, na którą jeżdżę ale mówiłam mu w domu, że matka musi ją krioterapie jechać i zrobić szybkie zakupy w Lidlu, myślicie, że zrozumiał? za to wróciłam głodna jak cholera i ani zjeść obiadu mi nie pozwolił ani powiesić prania

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy u Waszych maluchów zmieniła się ostatnio częstotliwość robienia kupki? Moja z jednej na 2 dni przeszła na 2-3 dziennie. To normalne?
Moim zdaniem normalnie
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora