Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-01-30, 16:39   #10
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Cellulit

Basiu

Wlasciwie to mozna wiele zarzucic Twoim artykulom, ale ja postaram sie to jakos uporzadkowac, bo bedzie tego duzo:
<ul>[*]Profesjonalizm - chcac czy nie kilka razy obilem sie po innych serwisach kosmetycznych w Polsce, zeby troszke popodgladac konkurencje. Uwazam, ze Twoje artykuly w porownaniu do poziomu wiedzy merytorycznej prezentowanej w innych serwisach internetowych (i nie tylko) bardzo mocno "odstaja". Oczywiscie na niekorzysc innych serwisow i autorow. Tutaj "minus" dla Ciebie, bo zawyzasz im poziom [img]icons/icon12.gif[/img][*]Objetosc - z tego, co sie zorientowalem, to Agnieszka jest przeciwniczka praktyk innych serwisow pt. dlugi artykul = zly artykul. Wyczerpanie tematu (oczywiscie na naszym poziomie wiedzy o biotechnologiach) uwazam za cos, co wyroznia zarowno Ciebie, jak i ten serwis.[*]Merytoryka - tak jak w salonach kosmetycznych spotyka sie panie "kosmetyczki" po tygodniowym szkoleniu, co to wszystkie rozumy zjadly, tak i w internecie pelno jest autorow, ktorzy udaja, ze sie na czyms znaja (chocby ja [img]icons/icon7.gif[/img] ). To, ze masz solidne podstawy do tego, zeby pisac o witaminach, skladzie chemicznym itd. nie ulega watpliwosci. Udowadniasz to w kazdym swoim artykule. Znowu, patrzac z perspektywy konkurencji, ktos moglby powiedziec, ze niepotrzebnie tak teoretyzujemy. Dlaczego? Bo on(ona) tak nie potrafi. I dobrze. [img]icons/icon7.gif[/img][/list]W sumie moglbym jeszcze tak dlugo, ale zakoncze - jak to ja - mysla nieuczesana. Piszesz u nas na pochybel konkurencji i z pelnym aplauzem publicznosci. Oby tak dalej [img]icons/icon7.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując