Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-06, 21:39   #70
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
Niestety nie pomyślałam o stosowniejszej bluzeczce, bo chciałam porównać doły do jakiejś neutralnej góry i wymyśliłam, że w tej roli powinna się sprawdzić biała koszulka, więc sięgnęłam po pierwszą lepszą z brzegu. Dopiero na gotowych zdjęciach zobaczyłam, jak ona cudownie na mnie wygląda , ale już nie chciałam rozpoczynać sesji od nowa. Zgadzam się, że taka kiepskiej jakości bawełenka zupełnie mi nie służy. Natomiast jest to kolejny dowód na różnice pomiędzy obiektywną rzeczywistością wyłapywaną przez obiektyw, a subiektywnym postrzeganiem siebie w lustrze . W lustrze ta pospolitość nie była dla mnie aż tak widoczna i rażąca.

Tak, domyslilam się genezy bluzki. Sama ostatnio zrobiłam tak samo, czyli złapałam biały T-shirt jako uniwersalna bazę.

Ale myśle, że to w sumie dobrze wyszło, bo widzisz na tym zdjęciu jak bardzo taki drobiazg robi różnice.

Jakby Ci się kiedyś chciało to chętnie zobaczę białe spodnie ze stosowniejsza bluzka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora