Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-08-04, 13:50   #659
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Czyli jak człowiek xd I nawiązując do twojego posta jeszcze wyżej to nie, człowiek nie uważa seksualności za niższą i gorszą więc uczuć zwierząt za niższe i gorsze (bo to co tam sobie KK ustali na papierze czym jest człowieczeństwo i grzech to nie wyznacznik ludzkości). A jeszcze wcześniej nie zastanowiłaś się nawet że człowiek bezpłodny/bez jajników czy jąder też może czuć miłość podszytą seksualnością więc kastracja zwierzęcia to nawet nie argument na lichy koncept ochrony miłości zwierząt.
Owszem, uważa.

Dowód -

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Chciałabyś. (ja też)

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Polecam zamiast wyszukiwania losowych slow w slowniku, wylaczyc tez lecacego w tle Zakochanego Kundla.
Nie wyszukuję losowych słów w słowniku.


(przepraszam, ale napisanie "co tam sobie uważa", czyli zdeprecjonowanie kościoła nie oznacza, że go "usunęłaś", spokojnie, jeszcze kryzys kościoła potrwa z dobre parę lat, zanim upadnie, na razie większość (no może trochę przesadziłam, ale zobacz - kto u nas wygrał w wyborach) uważa, że bycie ministrantem w kościele jest znaczącym dowodem na niewinność)
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2021-08-04 o 13:58
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując