Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-26, 08:42   #2871
marhalczar
Zadomowienie
 
Avatar marhalczar
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Madryt / Lublin
Wiadomości: 1 035
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Gratuluję córeczki Śliczne imię wybraliście.

Rotawirus - gorączka, bóle brzucha, biegunka, wymioty. Ogólne osłabienie.
Koszula śliczna

No tak, w sumie nie pomyślałam, że Ty bliźniaki będziesz miała i szybciej możesz się rozpakować


Zakupy fajne, też lubię takie spodnie na lato.
Brzucholek śliczny

Gratuluję kochana !!!!!
Niech dzieciaczki rosną zdrowo. Jesteś dzielna, trzymaj się. Pozdrawiam gorąco.

Ciary aż mnie przeszły.

Powiedziałam mężowi, że już mamy dzieciaczki na wątku, zdziwił się i pyta, czy już jestem spakowana do szpitala Chyba jednak trzeba to zrobić szybciej niż myślałam

Cudeńka cudne

Piękne ciuszki Jak zwykle zresztą.

U mnie było dzisiaj czuć wiosnę w powietrzu

Napisałam dzisiaj oficjalną skargę na listonosza......znowu awizo w skrzynce było, a ja siedziałam w domu. Poprosiłam o pisemne wyjaśnienie tej sprawy. Zobaczę co mi odpiszą

Zapraszam na mufinki z bananami, przepis tutaj http://smaczny.wizaz.pl/profil.php

I chwalę się brzucholkiem pod koniec 28 tygodnia.
Bardzo swietnie wygladasz, brzusio piekny!

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
Margo-co do auta i fachowców to też już mogłabym książkę napisać ostatnio wymienialiśmy skrzynię biegów i kilka drobiazgów do poprawy było,normalnie
3maj się i nie stresuj
my mamy nadzieję,na szybkie rozpatrzenie kredytu i kupno nowego

gdyby któraś z Was miała może "wtyki" w ING w Katowicach w kredytach hipotecznych i mogla nam pomóc to pięknie się uśmiecham i proszę o PW


Liliputku-malutki masz ten brzusio! mój nabrał takiego tempa,że nie wiem jak ja jeszcze te 3mce wytrzymam
co do wagi i wzrostu dziecka koleżanki to lepiej jak jest długie-szybciej się wypchnie kluska

Bydgoszczanko-piękne mieszkanko dla Luizy ! ma gdzie brykać malutka taka młodziutką masz twarzyczkę,że pewnie wszędzie o dowód proszą

Marhalczar-ciuszki superowe,a o tych cenach to lepiej nie pisz,bo
strasznie miło kupować w takich
może czas na przeprowadzkę do Hiszpanii
macie już zapewne piękną wiosnę

zaczynam dziś 26tc to już 7mc?

pocieszę Was w tej panice,że ja nawet nie wiem do końca ile czego mam dla dzidzi,bo ciuszki mam u rodziców 120km ode mnie
mam wózek,łózeczko,fotelik,wa nienkę i kosmetyki ewent.
Hej, najlepiej byloby zrobic liste rzeczy, które masz z wyszczególnieniem rozmiarów...inaczej mozesz miec zaduzo jednych , a zamalo innych...

Ciuszki fajne, tez jest tutaj fajnie ale ostatnio mamy wielki kryzys, ponad 4 mln ludzi na zasilkach (19%) i z praca jest ciezko... miejmy nadzieje, ze w ciagu roku cos sie zmieni

My jescze wiosny nie mamy, nie wiem czy widzials w wiadomosciach, na poludniu Hiszpanii pada od 2 i pól miesiaca non stop, sa olbrzymie powodzie i wichury. Ja mieszkam w Madrycie, i tyutaj tez jest nie najlepsza pogoda ostatnio, od prawie 3 tygodni pada deszcz, jak nigdy, dzisiaj pojawily sie promienie sloneczne ale za to po poludniu znowu opady i jutro wiatry do 120km/h...... Co chodzi o deszcz to sie przyda, bo zawsze w lecie mielismy susze i trzeba bylo oszczedzac wode, teraz przynajmniej zbiorniki sa pelne , a i na okolo jest zielono ....
Ja juz nie moge doczekac sie cieplych wiosennych dni, a jeszcze bardziej narodzin mojej niuni

..teraz czekam z niecierpliwoscia na wiadomosci z Polski o narodzinach mojego siostrzenca Oliviera (termin ma na 28 lutego) i bratanicy Elizy (termin minal wczoraj)
__________________
2-5-09...odtąd dwoje...
.... od 27-5-10 juz troje, a od czerwca 2012-czworo ...

Edytowane przez marhalczar
Czas edycji: 2010-02-26 o 08:44
marhalczar jest offline Zgłoś do moderatora