Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-26, 12:08   #216
jedrzejowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 20
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Marikca Pokaż wiadomość
Jedrzejowa superowo. Długo czekałaś na wizytę? Powiem ci, że szybciutko masz wyznaczony termin operacji. Też bym nie chciała zbyt długo czekać!!!Odliczam tymczasem dni do konsultacji
Tak, na wizytę czekałam długo, ok. 5 miesięcy. Na konsultacji Dr pytał kiedy chcę operację, to powiedziałam że jak najszybciej
Cytat:
Napisane przez takajedna000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie przykładowe noski dr Wilgusa?? Waham się pomiędzy Wilgusem a Skupinem... czytałam mnóstwo nieprzychylnych opini na temat Wilgusa i nie wiem co robić...
Ja interesowałam się tematem już kilka lat temu, bo nos to mój największy kompleks, dużo czytałam o operacjach nosa i wtedy już w sumie wybrałam Wilgusa. Teraz gdy powróciłam do tematu to fakt też się naczytałam negatywnych opinii, ale o Skupinie też. Dlatego w sumie ciężko coś poradzić, bo to musi być Twoja decyzja Wiadomo że zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony z efektu operacji. Teraz rozchwytywany jest Szczyt, ale terminy do niego są kosmiczne, konsultacje na 2018
Ja widziałam nosek od Eninki25, udzielała się kilka stron wcześniej. Operację miała u Wilgusa w grudniu, nosek ma prześliczny, jak go zobaczyłam to nie miałam już żadnych wątpliwości, też chcę taki Napisz do niej to może też podeśle Ci fotki
jedrzejowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując