Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-09, 12:05   #1412
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;86888610]Wyglada na to, że wszystko powinno trzymać. Wydaje mi się że to problematyczna płytka. Spróbowałabym wtedy primer kwasowy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------





Przecież chodzi o to, że przygotowanie płytki jest ok a hybryda sama odchodzi. Jak dla mnie to nic innego jak właśnie problematyczna płytka, czyli primer kwasowy idealnie powinien się tutaj sprawdzić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------





Może stare żarówki? Ogólnie w dyspersji pozostaje kolor, więc przy zmywaniu może być tak że cześć koloru zostanie wytarta z dyspersją, a jeśli warstwy były bardzo cienkie to może się wydawać że bardzo mało koloru zostało. Kwestia tego jak cienka była to warstwa i tego czy żarówki w lampie są dobre.
No i pytanie - dlaczego przecierałaś kolor po utwardzeniu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]Właśnie, teoretycznie wszystko powinno grać i sama już nie wiem co jest nie tak, dlatego zwróciłam się o pomoc do Was.
Czyli zastosować primer kwasowy czy może ten bonder coś tam?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując