Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmniejszenie piersi cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-31, 09:32   #4333
Alerka
Raczkowanie
 
Avatar Alerka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 78
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Jestem już po wszystkich badaniach. Wyniki przesłałam lekarzowi na maila i.... nie widzi przeszkód żeby wykonać operację. Wczoraj potwierdziłam ją z asystentką i hasta la vista baby(znaczy my boobs). To przedostatnia sobota z nimi

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
Chciałabym skorzystać z Waszych doświadczeń w kwestii specyfików na blizny mój lekarz zaleca plastry sutricon, ale jakoś nie jestem do nich przekonana [emoji14] co się u was najbardziej sprawdziło? Czy poza typowymi plastrami/maściami na blizny próbowałyście może olejów (olej z dzikiej róży, lawendy, kokosowy itd)?
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
We wcześniejszych postach dziewczyny dużo pisały o pielęgnacji. Teraz już chyba te, które są Po, nie wchodzą na to forum

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Yogurtowa Pokaż wiadomość
Dziś mam usunięcie szwów i się stresuję [emoji44] czuję się świetnie, już prawie wszystko mogę robić sama, trochę problem z unoszeniem rąk. Najbardziej dokucza spanie na plecach [emoji14]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jak po zdjęciu szwów? dasz radę wstawić jakieś zdjęcia przed i po? Bardzo się stresuję tą swoją operacją
Alerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując