Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pm 2020.
Wątek: Pm 2020.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-20, 09:49   #4264
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez _Dela_ Pokaż wiadomość
My w sierpniu poszliśmy się zapisać na kwiecień i cały dzień był do wyboru. Lubię mieć ślub w mało typowym miesiącu, nikt mi nie odmawia . A wczoraj zapisałam nas na nauki przedmałżeńskie do dominikanów <3

Moja upatrzona makijażystka bierze 180. Sporo, na pewno znalazłabym coś tańszego o kilkadziesiąt złotych i też ładnie, ale kusi mnie tym że ma salon naprzeciwko mojego bloku, będę mogła iść w kapciach . No i bardzo profesjonalnie maluje.
My to w ogóle mieliśmy mieć ślub w listopadzie lub styczniu ale maj też nie jest najpopularniejszy i nie miałam z niczym problemu. Tylko okazuje się, że dzień po w mojej parafii jest komunia
Cytat:
Napisane przez demon_of_organization Pokaż wiadomość
A ja mam problem z naukami przedmałżeńskimi. Narzeczony pracuje na zmiany, ja dyżuruję i nie ma opcji, żebyśmy mieli oboje kilka dajmy na to wtorków z rzędu wolnych... Podobnie z weekendami. Chciałam załatwić temat zanim będzie widać, że jestem w ciąży, bo nie mam ochoty wysłuchiwać komentarzy. Więc wpadłam na pomysł nauk internetowych. Dzisiaj jeden telefon do parafii, gdzie bierzemy ślub i mój misterny plan legł w gruzach [emoji23][emoji23][emoji23]
Poza tym wygląda na to, że muszę szukać nowej makijażystki... Już podskakuje z radości [emoji19]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co wiem to jest problem z uznawaniem tych nauk internetowych.
No i nie musicie razem chodzić na nauki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora