Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pm 2020.
Wątek: Pm 2020.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-22, 07:35   #4290
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ja byłam w 2 salonach - w pierwszym byłam ponad godzinę, babeczka mi wszystko przynosiła, a to welon, a to taka suknia, a to taka.. W cloo w Katowicach pokazali mi 3 sukienki i "niestety, nie mamy nic, co spełniałoby pani oczekiwania" - a chciałam skromna suknie bez ozdób. Po 15 min wyszłam.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Ooo widzę, że podobne okolice. Polwcam Ci salon le mariage w Bytomiu. Naprawdę świetna obsługa. Najpierw wybieralam sama, potem Pani proponowala coś od siebie, co według niej będzie do mnie pasowało. Dużo doradzała. Naprawdę byłam bardzo zadowolona (:
Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Korzystalas z nich?
Alli nie słynie z dobrej jakości i obawialabym się wyblakłych czy prześwietlonych zdjęć, albo całej partii wkładów do wyrzucenia itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie.. A z drugiej strony te różnice nie są jakieś ekstra powalające.. Chyba mimo wszystko miałabym obawy na ślub. I balabym się też dziewczyny, że część starszych gości będzie miała problem, żeby to ogarnąć... Dobrze jak jednak jest ktoś kto nad tym wszystkim. Ma to super klimat na pewno i bardzo mi się podoba, ale przez to zostanę chyba jednak przy fotobudce albo fotolustrze
Swoją drogą był ktoś na weselach i ma porównanie? Co lepsze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora