Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - O co mu chodzi?
Wątek: O co mu chodzi?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-29, 17:54   #20
MalaMi8888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 17
Dot.: O co mu chodzi?

Dziękuję, masz rację, wczoraj to powiedziałam, żeby przemyslal czego oczekuje od życia, bo jeżeli nagle się nie zgadzamy nie ma co się meczyc. W tej sprawie nie pójdę na kompromis.

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Też tak mysle, zgodziłam się z nim, tylko żeby szukać jakiegoś wiekszego mieszkania gdzie będziemy sami, a nie ze współlokatorami, którzy zresztą mu przeszkadzaja.

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Wygląda to tak, że chce dziecko, ale żadnych innych zobowiązań...

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Właśnie o to jego zapytalam jak to sobie wyobraża, dziecko I obcy ludzie, dla mnie to nie jest komfortowe. Powiedział że dziecko nie pojawi się w tydzień.

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Dokładnie.



Autorko, niektóre związki są udane tylko "do wysokości" poziomu luzu i zabawy. Któraś ze stron chce czegoś więcej i zabawa się kończy. Nic na to nie poradzisz. Facet nie chce pewnych rzeczy lub nie chce ich z Tobą. Rozmowa wprost i albo tkwisz w tym, albo odchodzisz.



W same sedno... Dziękuję
MalaMi8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując