Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.9
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-02, 11:47   #4006
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ogladałam dzisiaj sobie Harper's Bazaar i trendy na jesien to ciemne wiśniowe szminki typu Instigator, czyli dobrze, ze kliknełam

A tak btw. Nałozyłam dzisiaj rano Waterweighta jajem i powiem tak:
- pipeta do d*** wcale się nią dobrze nie nakłada, zdążyłam sie ufajtac podkładem na bluzce, bo kapało z tej pipety Na dodatek otwór w słoiku jest nieco za waski aby sie komfortowo ta pipete chowało. Zreszta nie ja nie pierwsza narzekam na sposób aplikacji z tego co widziałam

- sam podkład średnio gesty, jedna warstwa na buzi daje efekt pt. "Your skin but better" Czyli piegów przebarwien nie ukryla, ale za to bardzo naturalnie wyglada na buzi. Drugiej warstwy nie nakładałam, czekam na pędzelek, zeby nim spróbować

- Kolor NC 15 całosciowo rowniez idealnie stopił sie z moją cera, nie widać nigdzie gdzie skóra sie konczy, gdzie pokdkład zaczyna. Chyba pierwszy raz mam taki kolor idealny, ze nawet mniej podtonów zołtych w nim nie ma znaczenia.

- faktycznie nie włazi w pory, nie daje białych kropek, ALE po kilku godzinach zauwazylam, ze tam, gdzie mam naturalne załamania w okolicy ust, a wiec i zmarszczki - nieco w nie wlazł Nie jest to jakos widoczne, przy napięciu skóry tylko, ale niemniej jedna z obietnic producenta nie została raczej spełniona

- Buzia po aplikacji matowa nie jest, to taka satyna z lekkim jakby glow. Jesli ktoś tego nie lubi, to trzeba przypudrować.

- po paru godzinach ta satyna i tak przebije ALE nie jest to swiecenie sie ja bym powiedziała, ze cos w stylu efektu Guerlainowego Baby Glow. Tak czy siak, twarz łądnie wygalda, taka rozswietlona.

No i na razie tyle wrażeń. Do konca dnia jeszcze troche zostalo, wiec wtedy będę wiedziała, czy i w jakim stanie wytrzyma do zmycia.

Aha i lepiej do tego podkłądu nei dawać rozswietlajacych broznerów z drobinkami, czy typu Extra Dimension, bo ja dałam Filmstar i za duzo błysku. Najlepiej coś matowego.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-09-02 o 13:43
Corii jest offline Zgłoś do moderatora