Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z rudego na blond
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-15, 19:17   #76
Lenka_Magda
Raczkowanie
 
Avatar Lenka_Magda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 206
Włosy rudy-blond

Dziewczyny mam problem i chciałabym jakiś dobrych rad Troche długie ale mam nadzieje że przeczytacie Moje naturalne wlosy to średni blond. Oczywiście zachcialo mi się jasnego blondu. I u fryzjera przefarbowałam się na platyne ale po paru miesiacach miałam dośc duze odrosty i poszłam do fryzjera z zamiarem farbowania na odcien podobny do naturalnego. Fryzjerka pofarbowała mi wlosy dwiema farbami (na farbowane inna i odrosty tez inna.) te farbowane sie przyciemniły i wyszedł jasny brąz/ciemny blond a moje naturalne (odrosty) wyszły rude!!! To bylo 2 tygodnie temu i zupełnie nie wiem co robic. Strasznie mi to nie pasuje i nie jest mi ładnie w tych wlosach. ja chce powrocic do blondu. Nie wiem co robić . Mam włosy słabiutkie. A marzy mi sie blond ( nie taki jasny ale taki zloty) Mam robić pasemka? balejage? i kiedy mam to zrobic? myslałam o płukaniu rumiankiem ale jeszcze te rude bedą bardziej rude.... a może woda utleniona? nie mam pojecia. Prosze o pomoc. Dziekuje za przeczytanie.


P.S najbardziej mi zalezy zeby pozbyc sie tego rudego co został nalozozny na odrosty

Edytowane przez Lenka_Magda
Czas edycji: 2011-01-15 o 19:30
Lenka_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując