Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-22, 10:09   #1000
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Hej dzięki dziewczyny za komentarze. Pogadałam jeszcze z sobie z siostrą (3h[emoji850]) wyryryczalam, wykrzyczałam i już lepiej
Zobaczymy co będzie dalej..



Kojarzycie super zings? Syn to zbiera, ma mnóstwo powtórek a marzy mu się pudelko z saszetkami z 4 serii. Przeliczyliśmy i okazało się że ma w tych figurkach ponad 400zł!! [emoji44] (bo na święta jeden zestaw, od cioci drugi, a to babcia mu dała kasę na saszetki, a to kieszonkowe, a to na zakupach jedna saszetka 4zł i tak się uzbierało). Namówiłam go żebyśmy sprzedali powtórki i za uzbierane pieniądze kupi sobie tą 4 serię - no głupota by była znowu kasę w to ładować jak za 400zl to już rower mozna kupić anie figurki!
wchodzę na te strony i grupy na fb żeby wystawić i szoku doznałam. Najrzadsza figurka jest Mr King (saszetki są za 4zl i nie wiadomo co jest w środku). Syn dwa dni temu dał koledze jednego, tak o. I ma jeszcze dwa. Mieliśmy go wystawić za 7zł. Patrzę a one chodzą po 50, 70zł!!! A nawet za 100zł widziałam! No ludzi chyba pogrzało [emoji46] gumowe zabawki z saszetki...
Sama teraz na tej grupie wyszukuje to czego jemu brakuje, żeby miał radochę uzbieranej serii ale żeby już na ślepo nie kupować saszetek ale jestem w szoku, aż taka skala biznesu tu weszła.
Się śmiałam że sama pójdę do kiosku macać saszetki żeby Kinga znaleźć 🤣[emoji16][emoji23] to na nową torebkę zarobię [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując