Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dietetyczny catering - co myślicie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-10, 12:38   #89
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

[QUOTE=mariolka226;7274324 6]
Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
No ja się mogę wypowiedziec tylko o body chief. Więc tak, mają kilka pakietów do wyboru, np. Wege, glutenfree, standard, itd. Każda z tych opcji w kilku wariantach kalorycznych. Dodatkowo możesz wykluczyć jakiś produkt, którego nie lubisz, ale u mnie zdarzały się pomyłki. Punktualnie było zawsze, co do świeżości raz tylko miałam zastrzeżenia. Jak do nich piszesz ze skargą, to mozesz dostać jakąś rekompensatę. Np. raz dostałam śniadanie gratis.[/QUOTE

To na pewno jest sympatyczne, jeśli firma tak dba o swojego klienta. Właśnie myślałam żęby taką firmę oferującą catering dietetyczny sprawdzić np. przez tydzień lub dwa i nie chodzi mi o to, aby potem z takiego cateringu korzystać, tylko sprawdzić jak taka dieta będize na mnie działać, a przy okazji poznać dania, które mi smakują. Dla mnie ważne żeby te dania były smaczne i niezbyt wyszukane

Potem zaraz ktoś powie.. o to dużo kosztuje..o głupio robisz, tak robię jak chce. Wolę o siebie zadbać i się lepiej czuć, bo wiem że warto nikt dobrego samopoczucia nie daje za darmo, o nie trzeba zadbać samej.
No właśnie u nich mi się podobało, że można zamówiać dość elastyczne, np. tylko na wybrane dni. Teraz mi się ich dieta trochę przejadła, ale korzystam jeszcze czasami, kiedy wiem, że będę miała bardzo zabiegany dzień i zero czasu na myślenie o jedzeniu.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując