Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-06, 08:59   #18
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No sam się przyznaje, że go te brzydkie ujęcia blokują, bo myśli o nich nawet na żywo. No i niestety, dopóki będzie sobie tymi myślami głowę zatruwał, to żaden pomysł na poznanie kogoś w realu się nie sprawdzi.


Chociaż też wyczuwam trolla i czekam na dyskusję o chadach :P

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------


Ej, ja jestem na żywo nie za piękna, ale na zdjęciach to w ogóle masakra, raptem mi się robi drugi podbródek, nosem się ZAWSZE ustawię z tej gorszej strony, włos ZAWSZE dziwnie się układa, a jak pozowane zdjęcie całej postaci to jeszcze jak połamaniec stoję I oczywiście pochylam głowę (myśląc o uniknięciu tego drugiego podbródka), przez co wyłażą cienie pod oczami, a nos się wydłuża do samej ziemi
Najlepsze foty mi wychodzą na zasadzie nieświadomości, że ktoś mnie woła żeby coś cyknąć
Ja też wychodzę na zdjęciach niekorzystnie, ale w życiu bym nie pomyślała, że to może mi w czymś przeszkodzić. Chłopa też mam z Internetu. Sam brak fotogeniczności nie może być jednym powodem braku powodzenia. Coś musi w autorze jeszcze odrzucać albo wygląd ogólnie, albo charakter.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora