Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-06, 10:35   #21
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Zgadzam się, nie każdy jest fotogeniczny i umie pozować. Absolutnie zdarzają się sytuacje, w których ktoś na zdjęciach wygląda dziwnie, a w rzeczywistości jest dużo lepiej. Odwrotnie też. W skrajnych przypadkach nawet ciężko poznać, że to ta sama osoba, ale jak już pisano, kwestia retuszu + ujęć, które maskują pewne rzeczy. Z tym jojczeniem absolutnie się zgadzam. Przeraża mnie to, że jest na portalach tyłu facetów. Moim osobistym hitem był facet, który opisał swoją dramatyczną historię życia (jestem nieszczęśliwy, chory i samotny), a zakończył rzeczami typu "ale mam swoje męskie potrzeby, szukam trochę intymności". W finale dramatyczna prośba, bym była dla niego miła i zgodziła się na seks. OMG. Traktowanie kobiety jako instytucji charytatywnej i żebranie o seks. Przyznam, że przez takie rzeczy jestem bardzo sceptyczna wobec portali i uważam, że trzeba mieć dużo szczęścia, by zrobić odsiew i znaleźć kogoś fajnego. [emoji14]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora