Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aparaty ortodontyczne cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-06, 20:26   #4094
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez kasialu Pokaż wiadomość
Zdjęciami już się nie pochwalę Aparat mam zdjęty. Okazało się że jednak coś źle było i tak mi się ząb rozchwiał, że wyszedł sobie z dziąsła. Niby miało tak boleć. Ale jak wspominałam mam bardzo wysoki próg bólowy. Na moje informacje o bólu usłyszałam że przesadzam. No to wczoraj przesadziłam jak się u orto pokazałam i ząb mi wystawał nieźle z dziąsła. Chciałam aferę robić, ale od razu zaproponowała mi darmowy implant. No zobaczymy. W każdym razie dobrze, że to nie ona będzie ten implant robiła. Już bym się więcej w takie ręce nie oddała.
Ostrzegam Was dziewczyny, jeśli coś nietypowo boli to działajcie szybko. U mnie to poszło strasznie szybko z tym zębem. On najbardziej krzywy był, czyli pewnie za mocno podkręciła i sobie wyszedł.
Teraz nie wiem jak mam resztę wyprostować bo przydałoby się zanim założą mi implant
O matko Nawet nie wiem co powiedzieć Taka sytuacja nie powinna mieć w ogóle miejsca. Ciekawe wyjście obrała z tym implantem, ale równie dobrze możesz jej zrobić w sądzie o to sprawę, o ile masz do tego nerwy i czas. W całości powinna Ci koszty zwrócić.
Może ten implant wcale nie będzie taki zły. Obyś trafiła w dobre ręce, tego Ci życzę i trzymam kciuki!
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora